Szukaj
Moje Naturavetal
Suche auf naturavetal.de

Canis Plus® Finest - ekskluzywne posiłki z ryb

Ryba jako najlepszy smakołyk

Naszą linię Finest stworzyliśmy po to, by zawrócić psom w głowach. To szczególny rodzaj karmy spełniający jedno najważniejsze życzenie – karmienia zdrowo i obficie. Wykwintne rodzaje ryb gwarantują najwyższą jakość posiłku zupełnie pozbawionego sztucznych składników. Tej zasadzie pozostajemy wierni. Również psy wyjątkowo wybredne nie pozostają obojętne na nęcący zapach świeżej ryby. Różowy kolor łososia w połączeniu ze świeżymi, zielonymi małżami nowozelandzkimi tworzą wyborne menu, a aromatyczny karp stanowi ich dopełnienie.
Świeżość ryb chroniona jest w specjalnie do tego przeznaczonych słoiczkach tak by potrawa w nich zawarta mogła zostać podana najbardziej wybrednym koneserom, zachowując swój wyborny aromat. Canis Plus Finest przygotowywany jest bez użycia sztucznych składników, tak by nasi czworonożni przyjaciele mogli cieszyć się swoim ekskluzywnym posiłkiem. Zainspirujcie się Państwo naszą najsmakowitszą linią i wzbogaćcie swój tygodniowy rytuał żywieniowy o nowe smaki.

Naturavetal Newsletter

Nasz biuletyn z cennymi wskazówkami i informacjami o nowych produktach

Szybko i łatwo zapisz się, by otrzymywać nasz newsletter! Informujemy w nim o naszych nowych produktach związanych z naturalnym, zdrowym żywieniem psów lub kotów oraz przekazujemy przydatne wskazówki dotyczące karmienia i opieki – dla długiego zdrowego i pełnego sił witalnych życia Twojego psa i kota.