Szukaj
Moje Naturavetal
Suche auf naturavetal.de

Canis Plus® Mięsna Miska - czysty smak mięsa

100% mięsa

Do puszek! Każdemu psu spieszno do swojej miski. Canis Plus Mięsna Miska oferowany jest w wielu smakach i dwóch wielkościach opakowań – puszkach 410g i 820 g. Każda odmiana zawiera 100% mięsa i tylko jedno źródło białka. Dlatego też idealnie nadaje się do żywienia zarówno smakoszy jak i psów wrażliwych. Łagodnie gotowane dania mogą stanowić doskonałe uzupełnienie karmy suchej lub być podawane osobno.
Kombinacja poranna: do połowy porcji karmy suchej dodać puszkę karmy mokrej z płatkami i sproszkowanymi skorupkami z jaj. Wieczorem podać drugą połowę porcji karmy suchej.

Canis Plus® Mięsne Miski

Zawierają najwyższej jakości mięso oraz wartościowe wnętrzności pochodzące z krów i kaczek. Również dla karmiących dietą BARF puszki stanowią praktyczne uzupełnienie diety. Mięsne Miski zostały zaprojektowane tak by móc dostarczyć naszemu pupilowi w każdej chwili porcję świeżego mięsa.

Wskazówki żywieniowe:

Porcja dzienna przy regularnym żywieniu łącznie z dodatkami:

• 3% masy ciała (u szczeniąt 5%, u psów dojrzałych 2,5%)
Wyliczona ilość zawiera 70% mięsa i 30% składników z warzyw/owoców lub płatków uzupełnionych wapniem i olejem.

• Również jako nagroda

• W przypadku diety mieszanej podać połowę ilości dziennej Canis Plus karmy suchej i karmę mokrą w ilości 1,5% masy ciała (u szczeniąt 2,5%, u psów dojrzałych 1,25%)

Wartości te zależą również od temperamentu i wieku psa.
Naturavetal Newsletter

Nasz biuletyn z cennymi wskazówkami i informacjami o nowych produktach

Szybko i łatwo zapisz się, by otrzymywać nasz newsletter! Informujemy w nim o naszych nowych produktach związanych z naturalnym, zdrowym żywieniem psów lub kotów oraz przekazujemy przydatne wskazówki dotyczące karmienia i opieki – dla długiego zdrowego i pełnego sił witalnych życia Twojego psa i kota.