Szukaj
Moje Naturavetal
Suche auf naturavetal.de

Dlaczego karma Canis Plus® jest tak wyjątkowa?

Zalety karmienia naturalną karmą Canis Plus®

Zalety karmienia naturalną karmą Canis Plus®

• Kompletna, delikatnie tłoczona na zimno karma
• Zawiera ponad 60% Świeżego mięsa przed suszeniem.
• Czysta, posiadająca jedno źródło białka z łososia, drobiu, jagnięciny, królika lub wołowiny
• Pełnowartościowe kwasy tłuszczowe z oleju z łososia.
• Prawdziwe, pełnowartościowe kiełki z owsa nagiego oraz brązowego prosa.
• Witaminy i minerały naturalnego pochodzenia.
• Kompleks DogProMin z alg i ziół.
• Receptura bezglutenowa.
• Nie zawiera barwników, wypełniaczy i konserwantów.
• Nie zawiera produktów niskiej jakości tj. mączki z piór, pazurów czy rogów.
• Nie zawiera soi, pszenicy i produktów mlecznych.
• Nie modyfikowane genetycznie, nie testowane na zwierzętach, produkowane z poszanowaniem środowiska naturalnego.
• Jakość gwarantowana przez badania przeprowadzane w niezależnych laboratoriach.

Esencja życia

Cechą szczególną karmy Canis Plus jest zawartość naturalnych kiełków owsa nagiego i owsa brązowego. Kiełki te zawierają ”esencję życia”. Są one miejscem gdzie roślina przechowuje swoje najcenniejsze zasoby tj., witaminy, minerały, białka, kwasy omega 3,6,9, kwasy tłuszczowe oraz naturalne antyoksydanty, które zawierają w sobie ogromne pokłady witalności. W procesie kiełkowania dochodzi do zwiększenia ilości witamin od 400 do 600%. Kiełki są delikatne i dlatego są lekkostrawne. Posiadają one wysoką aktywność enzymatyczną czego nie znajdziemy w dojrzałych nasionach. Karma Canis Plus jest jedyną karmą, która posiada w 100% naturalny kompleks DogProMin składający się z alg i ziół. W ten sposób wspierany jest proces przemiany materii, który zapobiega wystąpieniu niedoborów żywieniowych. Zapobieganie chorobom jest lepsze niż ich leczenie W przeciwieństwie do wielu karm dostępnych na rynku, karma Canis Plus nie pęcznieje w żołądku, a rozkłada się na czynniki pierwsze jak ma to miejsce w naturze, dzięki czemu chroni żołądek i reguluje perystaltykę jelit. Dzięki oczyszczaniu jelit minimalizujemy ryzyko wystąpienia inwazji pasożytów wewnętrznych. Te z kolei często wywołują alergie pokarmowe. Naturavetal kładzie szczególny nacisk na jakość produktów. Wszelkie składniki podawane są uczciwie i w otwartej deklaracji.

Faworyt zwierzęcych smakoszy

W karmie Canis Plus nie znajdziecie Państwo żadnych produktów ubocznych takich jak: mączka z piór, pazury, rogi lub łodygi, źdźbła i liście. Karma Canis Plus nie zawiera również żadnych wypełniaczy dzięki czemu jest bardzo dobrze trawiona przez zwierzę i znacząco redukuje ilość wydalanego kału.
Składniki są świeże i nie zawierają żadnych środków konserwujących, dzięki czemu gwarantujemy zdrowy posiłek również zwierzętom borykającym się z problemami zdrowotnymi.

Wszystkie składniki są starannie dobierane oraz poddawane regularnie testom w niezależnych, uznanych laboratoriach zewnętrznych. Dzięki nieporównywalnej jakości oraz różnorodności smaków karma Canis Plus jest przysmakiem w miskach najbardziej wybrednych smakoszy. Karma Canis plus może stanowić uzupełnienie diety BARF, dla tych którzy lubią samodzielnie przyrządzać potrawy swym pupilom. Canis Plus może być doskonałą karmą w podróży dla tych, którzy na co dzień żywią świeżym mięsem.

Karma Canis Plus® jest dostępna w kilku pysznych odmianach: z drobiu, jagnięciny, wołowiny, łososia, królika, w wersji sport oraz dla szczeniąt (z drobiu lub łososia).

Naturavetal Newsletter

Nasz biuletyn z cennymi wskazówkami i informacjami o nowych produktach

Szybko i łatwo zapisz się, by otrzymywać nasz newsletter! Informujemy w nim o naszych nowych produktach związanych z naturalnym, zdrowym żywieniem psów lub kotów oraz przekazujemy przydatne wskazówki dotyczące karmienia i opieki – dla długiego zdrowego i pełnego sił witalnych życia Twojego psa i kota.